🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské prošívané bundy - parťák pro každou příležitost

(35 produktů)

Pánská prošívaná bunda ještě před nedávnem platila za sportovní oblečení, v poslední době se již ovšem prosadila i v městské módě. V současnosti ji využijete pro jakoukoliv příležitost, ať už v kombinaci s mikinou, pánským pulovrem a džínami, či s vycházkovými pánskými kalhotami. Více informací o kategorii Pánské prošívané bundy - parťák pro každou příležitost.

24 zobrazených produktů z 35

Zobrazit více

Při nákupu prošívané bundy dobře zvažte, kam ji budete nosit

Rozlišujeme dvě základní kategorie pánských zimních prošívaných bund: vatované prošívané bundy, které dobře chrání proti chladu, a péřové prošívané bundy, které jsou určené do extrémních mrazů. Pánské prošívané bundy s vatovanou podšívkou jsou levnější a jejich nespornou výhodou je snadná údržba. Péřové bundy jsou sice dražší, ale o to hřejivější, což může být někdy na překážku. Péřová prošívaná bunda není v našich podmínkách pro každodenní nošení, rychle se v ní zpotíte. Péřovky začínají být užitečné při teplotě hluboko pod nulou. Nadále máte na výběr mezi silnějšími a tenčími modely, přičemž módním trendem jsou tenké a teplé bundy. Proto se před nákupem své polstrované bundy pořádně zamyslete, kam ji budete nosit a jak často. Zbytek je otázkou stylu.

Polstrovaná bunda 101: každý styl chce své

Pánské prošívané bundy se sice na první pohled podobají, jsou mezi nimi ovšem razantní rozdíly. Využijete více prošívanou bundu bez kapuce, či s odepínací kapucí? Má být kapuce hladká či lemovaná kožešinou? Potřebujete krátkou polstrovanou bundu do pasu nebo naopak dlouhou bundu? Rozhodnutí je na Vás. Barevně se fantazii meze nekladou! Můžete zvolit bundu černé, tmavě modré, hnědé či šedé barvy, tu, která se dobře kombinuje s Vašim šatníkem. Nebo také červenou bundu ve sportovním stylu, bílou nebo křiklavější oranžovou.Než si pořídíte tu svou, zvažte, co máte v šatníku. Mějte na mysli, že k výrazné bundě se hodí nejlépe neutrální svršek. V našem e-shopu jsme také pamatovali na pány větších velikostí a nově nabízíme vybrané produkty ve velikostech až 5XL.

    Vyberte si vaši velikost