🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské boxerky

(38 produktů)

Inu, už je to tak! Pánské slipy mají svou největší slávu za sebou, protože je převálcovaly boxerky. Tento nový typ pánského spodního prádla se objevil v 90. letech minulého století a od té doby pokračuje ve svém vítězném tažení. Dnes boxerky s přehledem vedou nad slipy a jsou zdaleka nejoblíbenějším pánským spodním prádlem. Více informací o kategorii Pánské boxerky.

24 zobrazených produktů z 38

Zobrazit více

Boxerky: jednička v sortimentu pánského spodního prádla!

Inu, už je to tak! Pánské slipy mají svou největší slávu za sebou, protože je převálcovaly boxerky. Tento nový typ pánského spodního prádla se objevil v 90. letech minulého století a od té doby pokračuje ve svém vítězném tažení. Dnes boxerky s přehledem vedou nad slipy a jsou zdaleka nejoblíbenějším pánským spodním prádlem.

Pánské boxerky s kratší či delší nohavičkou, sportovní boxerky z mikrovlákna nebo bavlny: všechny typy boxerek skýtají stejnou míru pohodlí!

Boxerky mají přiléhavý nebo dokonce velmi přiléhavý střih, takže výborně drží na těle, a lze je proto nosit i pod obepnutými nebo vypasovanými kalhotami typu slim fit. Všechny boxerky jsou velmi pohodlné, protože jsou v pase vsazené do široké gumy, která je v mnoha případech kontrastní barvy. Pokud jde o materiál, pánské boxerky jsou zpravidla z bavlny, směsi bavlny a polyesteru nebo lehkého mikrovlákna, což je materiál, který se těší oblibě zejména u sportovců. Boxerky existují ve dvou délkách: v provedení s delší nohavičkou, které zdůrazňují vysportované stehenní svaly, a s kratší nohavičkou, které jsou známé i pod názvem „shorty“ nebo „šortkové boxerky“. Bez ohledu na to, jakému provedení dáváte přednost, u nás si určitě vyberete levné pánské boxerky podle svých představ.

Pánské boxerky: široký výběr stylových kousků a cenově výhodných sad!

Z hlediska stylu rozlišujeme tři základní kategorie boxerek.

1. Klasické jednobarevné boxerky: nabídku černé a bílé klasiky doplňují modely, které vynášejí modrou, šedou, červenou, růžovou či jinou barvu.

2. Vzorované pánské boxerky vyrobené z proužkovaných materiálů nebo tkanin s drobným potiskem.

3. Trendy pánské boxerky s potiskem originálních nebo dokonce humorných motivů, které jsou oblíbené u nejmladší generace mužů.

Pokud jde o ceny, řadu modelů nabízíme v sadách po 2 nebo 3 kusech. Tyto sady pánských boxerek jsou velmi žádané z důvodu příznivé ceny! Proto určitě využijte možnosti výhodného nákupu!

V naší nabídce najdete módní boxerky od velikosti M až po klasické kousky v nadměrných velikostech. U nás si přijdou na své všichni muži! V našem e-shopu rovněž najdete velký výběr slipů a pánských spodků a samozřejmě pánské ponožky na zimu, léto i pro sport.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !