0,00
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů. V případě jakýchkoli otázek kontaktujte naše zákaznické centrum na tel. čísle 224 245 964.

Doprava

Naším partnerem pro doručení balíků je Česká pošta. Nabízí více jak 2 700 poboček po celé ČR. Objednávat zboží můžete domů či na poštu.


Česká pošta

Za 129 Kč vám budou zaslány dostupné produkty v termínu nejpozději do 15 pracovních dnů od schválení vaší objednávky. Tato doba zahrnuje přípravu vaší objednávky, a její převzetí a dodání dopravcem. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách www.postaonline.cz, zadáním čísla zásilky. 

Rádi bychom vás upozornili, že je potřeba počítat alespoň 2 dny na přípravu, než bude vaše zásilka odeslána. Vaši zásilku můžete sledovat přímo přes váš účet na našich stránkách. 

Všechny promo kódy, které nabízejí bezplatnou dopravu, vám dávají právo na dopravu zdarma. Nabídky bezplatné dopravy platí pouze pro Českou republiku.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete kontaktovat Českou poštu na tel. čísle 840 111 244 nebo e-mailem info@cpost.cz.


Pro vrácení zásilky, respektujte prosím následující postup:

1. Zabalím produkty do jejich původního balení

2. Použiji a vyplním formulář vrácení zboží, který se nachází na zadní straně faktury, a vložím ho do mé zásilky.

3. Na balík napíšu adresu pro vrácení zboží:

ATLAS FOR MEN

Dělnická 390

532 36 Pardubice 2

4. Balík odešlu na výše uvedenou adresu
 

Dodací adresa

Jedná se o adresu, na kterou obdržíte vaši zásilku společně s fakturou. Tuto adresu zadáváte již během tvorby vašeho účtu při 1. objednávání.

Při zadávání dalších objednávek se bude zobrazovat automaticky.

Pro změnu vaší dodací adresy kontaktujte prosím náš Zákaznický servis na tel. čísle 224 245 964

Dostupnost produktu

Pokud nějaký produkt není dostupný, je přidaný na vaší faktuře společně s předpokládaným datem doručení.

Pokud budete kdykoliv chtít zjistit, kdy vám bude doručen opožděný produkt nebo jaký je zůstatek na vašem účtu, neváhejte si připojit na váš účet, a podívat se do sekce „Produkty, na které čekám“, kde si můžete tyto informace zjistit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu či zavolejte na linku 224 245 964.

Pro tento telefonát si připravte vaše číslo zákazníka, které se nachází na vaší faktuře.

Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.