🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské safari bundy v nadměrných velikostech

(5 produktů)

Bunda ve stylu safari byla původně součástí uniforem britské koloniální armády v Indii. Z bundy s vojenským rodokmenem se časem stala funkční bunda s charakteristickými prvky, kterou si oblíbili milovníci safari, odkud se postupně rozšířila do celého světa, aby se nakonec uplatnila i v městské módě! Více informací o kategorii Pánské safari bundy v nadměrných velikostech.

Zobrazit více

Pánské safari bundy v nadměrné velikosti: nadčasová klasika!

Bunda ve stylu safari byla původně součástí uniforem britské koloniální armády v Indii. Z bundy s vojenským rodokmenem se časem stala funkční bunda s charakteristickými prvky, kterou si oblíbili milovníci safari, odkud se postupně rozšířila do celého světa, aby se nakonec uplatnila i v městské módě! Safari parka byla původně lehká pánská bunda do horkého klimatu, a proto se vyráběla z bavlněné či lněné tkaniny. Jaké jsou hlavní poznávací prvky pánské safari bundy, kterými se odlišuje od ostatních bund? Obvykle má čtyři kapsy a pásek či dragoun. Pánská safari bunda nadměrné velikosti je i dnes spojována s teplým ročním obdobím a pěkným počasím. Tento typ bavlněné nebo lněné safari parky má často béžovou nebo khaki barvu a jako obvykle 4 kapsy – 2 kapsy nahoře a 2 kapsy dole.

Pánské safari bundy se staly módní záležitostí!

Dnes existuje bohatá nabídka safari bund v nadměrných velikostech, které jsou jako stvořené pro přechodné období. Proto bývají vyrobené z bavlny či plátna, ovšem milovníci elegantnějšího stylu oblékání dávají přednost imitaci semiše, který je sametově hebký na omak. A i když se béžové a khaki safari bundy těší neutuchající oblibě, v naší nabídce safari bund nabízíme i kousky modré, šedé, šedohnědé a černé barvy, které jsou k mání od velikosti M až do čísla 5XL, přičemž všechny velikosti jsou k dostání za stejnou cenu! Ať tak či onak, safari bunda je praktická, a hlavně nadčasová klasika, která se hodí prakticky ke všemu. Umožňuje vytvoření jak ležérních outfitů, tak i elegantnějších kombinací v městském casual stylu. Proto s její koupí ani chvíli neváhejte! V našem e-shopu najdete stylové pánské safari bundy za velmi rozumnou cenu, přičemž na své si přijdou i „prostorově výraznější“ muži, protože u nás najdete safari bundy v nadměrných velikostech až do velikosti 5XL.

    Vyberte si vaši velikost