🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské džínové bundy v nadměrných velikostech

(7 produktů)

Džínová bunda je základní nadčasový kousek! Takže pokud ještě nemáte žádnou džísku, určitě si nějakou pořiďte! V našem e-shopu najdete pánské džínové bundy v nadměrných velikostech za rozumnou cenu, které nabízíme až do čísla 5XL! Více informací o kategorii Pánské džínové bundy v nadměrných velikostech .

Zobrazit více

Pánská džínová bunda v nadměrné velikosti:

Džínová bunda je základní nadčasový kousek! Takže pokud ještě nemáte žádnou džísku, určitě si nějakou pořiďte! V našem e-shopu najdete pánské džínové bundy v nadměrných velikostech za rozumnou cenu, které nabízíme až do čísla 5XL!

Jak a k čemu nosit pánskou džínovou bundu v nadměrné velikosti?

S výjimkou pánských džínových bund na zimu, které jsou zateplené umělým beránkem, je džínová bunda poměrně lehká, a proto je určená na přechodné a letní období. Její hlavní přednost? I džínovou bundu v nadměrné velikosti lze kombinovat s celou řadou oblečení a prokáže vám cenné služby, chcete-li vytvořit ležérní outfit nebo outfit v městském casual stylu. Na jaře a v létě ji můžete vzít na pánské tričko nadměrné velikosti nebo k plus size košili . Když se venku ochladí, oblečte si pod ni mikinu nebo pulovr. V zimě lze přes džínovou bundu vzít kabát, koženou bundu či parku. Co se týče kalhot, pánskou džísku lze kombinovat se stylovými tepláky, chino kalhotami, manšestráky nebo i s džínami pod jedinou podmínkou: džíny musí být naprosto stejného odstínu nebo naopak úplně jiné barvy než džínová bunda. Jak vidíte, džínová bunda v nadměrné velikosti je skutečně univerzální kousek. A konečně, jste-li milovníkem outdoorových aktivit, v našem e-shopu rovněž najdete fleecové a softshellové bundy v nadměrných velikostech či plus size safari bundy, které nabízíme až do velikosti 5XL za stejnou cenu!

    Zvolte si velikost