🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské džínové bundy v nadměrných velikostech

(3 produktů)

Džínová bunda je základní nadčasový kousek! Takže pokud ještě nemáte žádnou džísku, určitě si nějakou pořiďte! V našem e-shopu najdete pánské džínové bundy v nadměrných velikostech za rozumnou cenu, které nabízíme až do čísla 5XL! Více informací o kategorii Pánské džínové bundy v nadměrných velikostech .

Zobrazit více

Pánská džínová bunda v nadměrné velikosti:

Džínová bunda je základní nadčasový kousek! Takže pokud ještě nemáte žádnou džísku, určitě si nějakou pořiďte! V našem e-shopu najdete pánské džínové bundy v nadměrných velikostech za rozumnou cenu, které nabízíme až do čísla 5XL!

Jak a k čemu nosit pánskou džínovou bundu v nadměrné velikosti?

S výjimkou pánských džínových bund na zimu, které jsou zateplené umělým beránkem, je džínová bunda poměrně lehká, a proto je určená na přechodné a letní období. Její hlavní přednost? I džínovou bundu v nadměrné velikosti lze kombinovat s celou řadou oblečení a prokáže vám cenné služby, chcete-li vytvořit ležérní outfit nebo outfit v městském casual stylu. Na jaře a v létě ji můžete vzít na pánské tričko nadměrné velikosti nebo k plus size košili . Když se venku ochladí, oblečte si pod ni mikinu nebo pulovr. V zimě lze přes džínovou bundu vzít kabát, koženou bundu či parku. Co se týče kalhot, pánskou džísku lze kombinovat se stylovými tepláky, chino kalhotami, manšestráky nebo i s džínami pod jedinou podmínkou: džíny musí být naprosto stejného odstínu nebo naopak úplně jiné barvy než džínová bunda. Jak vidíte, džínová bunda v nadměrné velikosti je skutečně univerzální kousek. A konečně, jste-li milovníkem outdoorových aktivit, v našem e-shopu rovněž najdete fleecové a softshellové bundy v nadměrných velikostech či plus size safari bundy, které nabízíme až do velikosti 5XL za stejnou cenu!

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !