🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské teplákové soupravy

(27 produktů)

Pánská tepláková souprava byla původně určená pro sportovce, kteří ji nosili na závodech. Po rozehřátí a rozhýbání těla nebo mezi jednotlivými závody ji oblékali na trenky a tričko, aby svaly příliš nevychladly. Dnes jsou tepláky – či chcete-li pánské teplákové soupravy – sportovní a volnočasové oblečení, které se těší široké oblibě a nachází uplatnění při nejrůznějších příležitostech. Více informací o kategorii Pánské teplákové soupravy.

24 zobrazených produktů z 27

Zobrazit více

Tepláky nebo pánská tepláková souprava: oblečení pro sport i volný čas!

Pánská tepláková souprava byla původně určená pro sportovce, kteří ji nosili na závodech. Po rozehřátí a rozhýbání těla nebo mezi jednotlivými závody ji oblékali na trenky a tričko, aby svaly příliš nevychladly. Dnes jsou tepláky – či chcete-li pánské teplákové soupravy – sportovní a volnočasové oblečení, které se těší široké oblibě a nachází uplatnění při nejrůznějších příležitostech.

Pánská tepláková souprava: sportovní oblečení pro každé roční období!

Klasická pánská sportovní souprava se skládá z pánských tepláků a sladěné bundy se zipovým zapínáním. Použitý materiál se liší v závislosti na ročním období. Na zimu nabízíme pánské teplákové soupravy z měkkého hřejivého fleecu, jejichž výhodou je, že jsou po vyprání velmi rychle suché. Můžete zvolit i pánskou teplákovou soupravu z měkkého moltonu, kterou oceníte během přechodného období. Když se oteplí, využijete spíše lehčí pánskou bavlněnou teplákovou soupravu nebo sportovní komplet z polyesterového mikrovlákna, které se příjemně nosí a velmi snadno udržuje.

Nezávisle na tom, zda dáváte přednost běhu či fotbalu, pohodlí je základ, protože při sportování nic nesmí bránit v pohybu. Proto jsou všechny naše pánské teplákové kalhoty v pase nabrané do gumy a často mají praktické stahování na tkanici.

Pánské tepláky: volnočasové kalhoty, kterým ale nesmí chybět styl!

Muži rádi nosí pohodlné pánské tepláky i jako volnočasové oblečení. Módní sportovní trendy a styl streetwear našly uplatnění i v městské módě, a tepláky tak občas nahrazují pánské džíny nebo klasické pánské kalhoty. Mnoho mladých mužů si oblíbilo přiléhavé pánské tepláky slim z moltonu, které kombinují s mikinou nebo tričkem a k nimž rozhodně patří tenisky.

Barvám se meze nekladou! V naší nabídce najdete modely nejrůznějších barev od bílých pánských tepláků, které jsou sice jako stvořené pro léto, ale rychleji se špiní, až po klasické černé pánské tepláky, které zeštíhlují. Barevnou škálu pak doplňují střízlivé i výraznější barvy, jako je šedá, tmavě modrá, červená a další a nezapomněli jsme ani na tepláky s maskáčovým potiskem.

Pokud tedy hledáte pánskou sportovní soupravu pro běhání nebo trendy bavlněné tepláky pro chvíle relaxace u domácího krbu, v našem e-shopu najdete levně samostatné tepláky i pánské teplákové soupravy za přijatelnou cenu, které vás určitě nadchnou!

    Zvolte si velikost