🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské džíny

(66 produktů)

Milujete pánské džíny a zároveň upřednostňujete pohodlné oblečení? Pak džíny s elastickým pasem jsou pro Vás to pravé. Že se tyhle dvě varianty vzájemně vylučují? Ale kdepak. Více informací o kategorii Pánské džíny.

24 zobrazených produktů z 66

Zobrazit více

Džíny s elastickým pasem aneb 2 varianty zárukou jedinečného pohodlí

Milujete pánské džíny a zároveň upřednostňujete pohodlné oblečení? Pak džíny s elastickým pasem jsou pro Vás to pravé. Že se tyhle dvě varianty vzájemně vylučují? Ale kdepak. Džíny, ať už mužské nebo ženské, existují ve dvou základních variantách. Z nich ty pánské najdete v této rubrice našeho webu.

Džínová klasika s elastickým pasem jako nenápadnou vychytávkou

Sháníte model, který má vše, co ke správným džínům patří, a přitom skýtá nezanedbatelné plus v podobě jedinečného pohodlí při nošení? Potom vsaďte na pánské strečové džíny s příměsí elastanu anebo zvolte model s pasem nabraným po stranách do gumy. Takto provedený pas je naprosto diskrétní, zvláště pokud džíny doplníte opaskem, a přitom umožní, aby džíny v pase neškrtily. Královsky jste pojedl? Máte mírné výkyvy váhy? Nevadí. Díky těmto džínům dáte vale večerům, kdy jste měl pocit, že jste poněkud vyrostl z příliš těsných kalhot. Kromě toho nebudete muset kupovat nové džíny pokaždé, když trochu přiberete a budete mít v pase o 2 nebo 3 cm víc.

Volnočasové pohodlné elastické pánské džíny

Potřebujete volnočasové kalhoty na dovolenou či pro chvíle odpočinku u rodinného krbu? Sháníte pohodlné kalhoty, které rozhodně musí být z vašeho oblíbeného denimu? Potom se seznamte s naší nabídkou pánských volnočasových džínů. Aby byly pohodlnější jsou vyrobené z o něco slabšího denimu než klasické džíny a jsou provedené s elastickým pasem po celém obvodu a praktickým stahováním na tkanici. Pokud si pořídíte tuto variantu pánských džínů s plně elastickým pasem, jejichž nošení je skutečný požitek, budete mít záruku naprosté volnosti pohybu, která je tak často obávaným problémem s klasickými džínsy. Pánské džíny s pasem nabraným po stranách do gumy využijete pro běžné nošení, zatímco džíny s elastickým pasem po celém obvodu využijete ve chvílích odpočinku. Oba dva typy džínů s elastickým pasem pochopitelně nabízíme v celé řadě barevných variant. Je libo černé, šedé, tmavě či světle modré džíny? V našem e-shopu rovněž najdete klasické džíny rovného střihu Regular, pánské džíny Slim Fit a další typy pánských kalhot na zimu i na léto, jako třeba manšestrové či plátěné kalhoty typu chinos. Naši nabídku oblečení a doplňků na Atlas For Men, včetně nabídky nadměrných velikostí, průběžně aktualizujeme, proto pravidelně navštěvujte náš web ať vám nic neuteče.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !