🚚 DOPRAVA ZDARMA* na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!  (*Neplatí na facebookové akce.)


Pánské džíny s elastickým pasem

54 Produktů

Milujete pánské džíny a zároveň upřednostňujete pohodlné oblečení? Pak džíny s elastickým pasem jsou pro Vás to pravé. Že se tyhle dvě varianty vzájemně vylučují? Ale kdepak. Zobrazit více

24 zobrazených produktů z 54

Džíny s elastickým pasem aneb 2 varianty zárukou jedinečného pohodlí

Milujete pánské džíny a zároveň upřednostňujete pohodlné oblečení? Pak džíny s elastickým pasem jsou pro Vás to pravé. Že se tyhle dvě varianty vzájemně vylučují? Ale kdepak. Džíny, ať už mužské nebo ženské, existují ve dvou základních variantách. Z nich ty pánské najdete v této rubrice našeho webu.

Džínová klasika s elastickým pasem jako nenápadnou vychytávkou

Sháníte model, který má vše, co ke správným džínům patří, a přitom skýtá nezanedbatelné plus v podobě jedinečného pohodlí při nošení? Potom vsaďte na pánské strečové džíny s příměsí elastanu anebo zvolte model s pasem nabraným po stranách do gumy. Takto provedený pas je naprosto diskrétní, zvláště pokud džíny doplníte opaskem, a přitom umožní, aby džíny v pase neškrtily. Královsky jste pojedl? Máte mírné výkyvy váhy? Nevadí. Díky těmto džínům dáte vale večerům, kdy jste měl pocit, že jste poněkud vyrostl z příliš těsných kalhot. Kromě toho nebudete muset kupovat nové džíny pokaždé, když trochu přiberete a budete mít v pase o 2 nebo 3 cm víc.

Volnočasové pohodlné elastické pánské džíny

Potřebujete volnočasové kalhoty na dovolenou či pro chvíle odpočinku u rodinného krbu? Sháníte pohodlné kalhoty, které rozhodně musí být z Vašeho oblíbeného denimu? Potom se seznamte s naší nabídkou pánských volnočasových džínů. Aby byly pohodlnější jsou vyrobené z o něco slabšího denimu než klasické džíny a jsou provedené s elastickým pasem po celém obvodu a praktickým stahováním na tkanici. Pokud si pořídíte tuto variantu pánských džínů s plně elastickým pasem, jejichž nošení je skutečný požitek, budete mít záruku naprosté volnosti pohybu, která je tak často obávaným problémem s klasickými džínsy. Pánské džíny s pasem nabraným po stranách do gumy využijete pro běžné nošení, zatímco džíny s elastickým pasem po celém obvodu využijete ve chvílích odpočinku. Oba dva typy džínů s elastickým pasem pochopitelně nabízíme v celé řadě barevných variant. Je libo černé, šedé, tmavě či světle modré džíny? V našem e-shopu rovněž najdete klasické džíny rovného střihu Regular, pánskapsáče a další typy pánských kalhot na zimu i na léto, jako třeba manšestrové či plátěné kalhoty typu chinos. Naši nabídku oblečení a doplňků na Atlas For Men, včetně nabídky nadměrných velikostí, průběžně aktualizujeme, proto pravidelně navštěvujte náš web ať Vám nic neuteče.

FILTRY

(0)

Třídit a zobrazit

(0)

Rozpočet


Velikosti

(0)

Barvy

(0)

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !