🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské boxerky, trenky a slipy

(15 produktů)

Pokud jde o materiál spodního prádla, každý muž má jiné požadavky! Pánské trenky či trenkoslipy ocení muži, kteří mají rádi volnost a pohodlí, oblíbené jsou také na spaní. Pánské slipy či boxerky si vyberou ti, kdo dávají přednost spíše přiléhavým modelům, které dobře drží na těle. Nicméně hlavní je pocit naprostého pohodlí při nošení. Zbytek je především otázka osobního vkusu! Více informací o kategorii Pánské boxerky, trenky a slipy.

15 zobrazených produktů z 15

Zobrazit více

Pánské boxerky, trenky a slipy: oblíbené spodní prádlo pro každého muže!

Pokud jde o materiál spodního prádla, každý muž má jiné požadavky! Pánské trenky či trenkoslipy ocení muži, kteří mají rádi volnost a pohodlí, oblíbené jsou také na spaní. Pánské slipy či boxerky si vyberou ti, kdo dávají přednost spíše přiléhavým modelům, které dobře drží na těle. Nicméně hlavní je pocit naprostého pohodlí při nošení. Zbytek je především otázka osobního vkusu!

Pohodlné a přitom levné pánské boxerky, slipy a trenýrky pro každého muže!

V naší bohaté nabídce najdete nejenom základní modely, jako jsou slipy, trenky či bílé pánské boxerky, ale i nápaditější modely s potiskem, jako jsou slipy či pánské sportovní boxerky v dvoubarevném či jednobarevném provedení v barvě červená, černá, modrá, šedá… Je skutečně z čeho vybírat a záleží pouze na vašem vkusu, pro jaký model se rozhodnete. Naše spodní prádlo je velmi pohodlné, protože je v pase nabrané do gumy v tunelu nebo v případě módnějších modelů vsazené do široké gumy často kontrastní barvy. A to není všechno! Pánské slipy a boxerky jsou systematicky provedené s podšitým váčkem na přední straně, a proto jsou pohodlné a výborně drží na těle. Na pánském prádle jsou nejčastěji použity měkké a poddajné bavlněné materiály, na některých modelech našel uplatnění směsový materiál ve složení bavlna, polyester a elastan. Nejnovějším módním trendem jsou pak slipy a pánské boxerky z mikrovlákna. Tento typ vysoce originálních pánských boxerek se těší velké oblibě především u nejmladší generace mužů, kteří si je oblíbili pro jejich nápaditý potisk nejrůznějších grafických motivů a rychleschnoucí materiál, což je jedna z jejich nesporných výhod. Pokud jde o cenové relace, bavlněné modely – pánské 100% bavlněné slipy, trenky a boxerky – patří často k nejlevnějším, a to především v případě, kdy jsou prodávány v sadách po 3 nebo 4 kusech! Na našem webu proto najdete sady pánských boxerek, trenek a slipů za bezkonkurenčně nízkou akční cenu!

Nezapomeňte si na zimu pořídit hřejivé dlouhé pánské spodky!

Dlouhé pánské spodky oblečené pod lyžařskou kombinézou nebo pod kalhotami zajistí vysoce účinnou ochranu proti chladu. Mají pas do gumy a dlouhé nohavičky zakončené lemem a musí těsně přiléhat na tělo a kopírovat jeho pohyby. Kromě dlouhých pánských bavlněných spodků nabízíme i dlouhé funkční spodky, které odvádí pot z povrchu těla a jsou opatřené kompresními vsadkami, které snižují svalovou únavu a zajišťují ochranu kloubů. Nezávisle na tom, jaký model hledáte, zde najdete nabídku levných dlouhých pánských spodků. Nabízíme také pánské ponožky, které vydrží. Rádi bychom vás informovali, že většina našeho spodního prádla je k dispozici i v nadměrných velikostech, a to až do velikosti 4XL. Zde najdete bohatou nabídku pánských oděvů v nadměrných velikostech.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !