🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Dámské roláky

(8 produktů)

Jako by čas ani neexistoval… Dámské podvlékací roláky a trika jsou zpět a již několik let patří k oblíbeným kouskům dámského šatníku. Dámský podvlékací rolák s dlouhými rukávy, který je tak příjemný na tělo, je nejlepším spojencem každé ženy během sezóny podzim-zima. Jaké jsou jeho výhody? Jak jej nosit? Přinášíme několik praktických informací a rad ohledně této nadčasové klasiky, která, jak jde čas, nabývá na výrazně dámském charakteru. Více informací o kategorii Dámské roláky.

8 zobrazených produktů z 8

Zobrazit více

Dámské podvlékací roláky: praktické i nápaditě provedené kousky!

Jako by čas ani neexistoval… Dámské podvlékací roláky a trika jsou zpět a již několik let patří k oblíbeným kouskům dámského šatníku. Dámský podvlékací rolák s dlouhými rukávy, který je tak příjemný na tělo, je nejlepším spojencem každé ženy během sezóny podzim-zima. Jaké jsou jeho výhody? Jak jej nosit? Přinášíme několik praktických informací a rad ohledně této nadčasové klasiky, která, jak jde čas, nabývá na výrazně dámském charakteru.

Hlavní přednosti dámského podvlékacího roláku

Dámský podvlékací rolák, který je doslova druhá kůže, má dvě základní vlastnosti. Obvykle je vyrobený ze strečového materiálu, který kopíruje tvar a pohyby těla. Je vždy opatřený vysokým límcem, který úplně či částečně zakrývá krk. Jak již ostatně napovídá jeho název, podvlékací rolák se obvykle nosí pod dámský svetr s kulatým výstřihem nebo s výstřihem do V, pod dámský propínací svetr nebo pod dámskou fleecovou bundu. Protože je tenký, lze jej rovněž nosit pod košili. V zimě je možno jej zkombinovat s prošívanou bundou nebo dámskou vestou bez rukávů.

„Přidaná hodnota“ dámských podvlékacích roláků Atlas For Women

Dámské bavlněné svetry s rolákem Atlas For Women ze strečového materiáu dokonale splňují dvě základní kritéria, tj. požadavek pohodlí a ochrany před chladem, ale od klasických modelů se liší především svými nápaditými detaily. Z hlediska provedení nabízíme nejenom klasické tenké dámské podvlékací roláky, které velmi dobře chrání krk, ale i podvlékací roláky s komínovým nebo chomoutovým límcem či s efektním nabíráním u výstřihu, které působí velmi žensky. Z hlediska stylu pravidelně nabízíme jednobarevné modely, jako je dámský bílý podvlékací rolák, jakož i modely modré, tmavě modré, granátově červené, hnědošedé či černé barvy, ovšem v kolekcích Atlas For Women najdete především modely, které se vyznačují nápaditě provedenými detaily. Většinu našich podvlékacích roláků a trik s dlouhým rukávem totiž zdobí potisk květinových motivů, díky nimž se tyto jednoduché podvlékací svetříky stávají originálními kreacemi, a proto je můžete vzít pod jakýkoliv dámský svetr či jiné oblečení, nebo je případně nosit samostatně. Pokud sháníte teplý dámský podvlékací svetřík s vysokým límcem ve velmi ženském stylu či zimní dámský podvlékací rolák za dostupnou cenu ale v originálním provedení, navštěvujte pravidelně náš web. Naše kolekce totiž průběžně aktualizujeme.

    Vyberte si vaši velikost