🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánská sportovní obuv

(3 produktů)

Dávno odzvonilo časům, kdy muži vystačili s jedním párem bot, které používali do práce, na vycházky i sport! Zvláště pro sportování je nutná vhodná sportovní obuv, která je pevná, a přitom pohodlná, a hlavně svojí konstrukcí odpovídá druhu aktivity, ke které je určena. Běžecká obuv musí být poddajná, lehká a maximálně prodyšná, na denní výlety budou stačit pánské tenisky či nízké sportovní boty, zatímco do složitějšího terénu je nutno zvolit pevné a odolné kotníkové sportovní boty. Mějte na paměti, že špatně zvolené sportovní boty zkazí i ty nejkrásnější okamžiky v přírodě! Více informací o kategorii Pánská sportovní obuv .

Zobrazit více

Pánská sportovní obuv: každá venkovní aktivita chce své!

Dávno odzvonilo časům, kdy muži vystačili s jedním párem bot, které používali do práce, na vycházky i sport! Zvláště pro sportování je nutná vhodná sportovní obuv, která je pevná, a přitom pohodlná, a hlavně svojí konstrukcí odpovídá druhu aktivity, ke které je určena. Běžecká obuv musí být poddajná, lehká a maximálně prodyšná, na denní výlety budou stačit pánské tenisky či nízké sportovní boty, zatímco do složitějšího terénu je nutno zvolit pevné a odolné kotníkové sportovní boty. Mějte na paměti, že špatně zvolené sportovní boty zkazí i ty nejkrásnější okamžiky v přírodě!

Sportovní boty: materiál a kvalitní provedení je základ!

Sportovní boty musí být především lehké, pohodlné, odolné a prodyšné, takže se na nich uplatňují pevné, a přitom lehké materiály typu kůže, které ovšem zdatně konkuruje její polyuretanová imitace, často provedená se semišovým efektem. Základní materiál pak doplňují vsadky z polyesterové tkaniny či síťoviny a textilní podšívka, díky nimž může chodidlo dýchat a nezapařuje se. Naše pánské sportovní boty mají v horní části měkké polstrování a v mnoha případech i polstrovaný jazyk, což oceníte při celodenních výšlapech. Řada modelů má vyztuženou špičku a patu a efektní prošití zdůrazňující barevně a materiálově odlišné prvky. Sportovní boty mohou mít zapínání na suchý zip, kulaté gumové tkaničky s olivkou, nejčastěji ale mají šněrování na tkaničky protažené poutky či dírkami s kovovými očky. Podrážky všech našich modelů jsou drážkované s protiskluzovou úpravou, a proto zaručují stabilní krok na jakémkoliv typu povrchu.

Do přírody v pánských teniskách nebo raději ve sportovních kotníkových botách? A co v zimě?

Pánské tenisky jsou pohodlné a všestranné sportovní boty, které nechybí v žádném pánském botníku. Už dávno neplatí, že jsou určené pouze pro sport. Velkou předností pánských tenisek je to, že je můžete nosit téměř kamkoli. V naší nabídce najdete pánské tenisky i nízké pánské sportovní boty v mnoha provedeních a barevných kombinacích. Díky tomu se hodí pro nejrůznější volnočasové aktivity včetně sportu, a můžete je s klidem vzít i do práce, na vycházku či neformální párty na chatě. Pánské tenisky jsou zkrátka sázka na jistotu a pokud si je pořídíte ve více variantách, snáze vytvoříte skutečně pohodlný outfit.

Pánské sportovní kotníkové boty mají v porovnání s nízkou variantou tu výhodu, že zajistí stabilitu a zpevnění nohy v kotníku i v náročnějším terénu. Pokud se v zimě rádi touláte přírodou, potom vám dobře poslouží pánské zimní sportovní boty nebo outdoorové sportovní boty typu pohorky, zateplené umělou kožešinou nebo technickou tkaninou, které ochrání nohy i v třeskutých mrazech. Nespornou výhodou některých modelů jsou vložky se stélkou z paměťové pěny s membránou, která zabraňuje proniknutí vody dovnitř, a přitom odvádí vlhkost, čímž udrží nohu v suchu a teple.

Naše nabídka pánské sportovní obuvi je skutečně bohatá, a proto máte jistotu nejenom kvalitního výběru, ale i dostupných cenových relací. Seznamte se rovněž s naší nabídkou pánských sandálů a žabek a pánských trekových bot!

    Vyberte si vaši velikost