🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Levné pánské sandály a žabky

(21 produktů)

Mezi letní pánskou obuví mají své místo pánské žabky, které jsou nejvhodnější na pláž, a samozřejmě pánské sandály v nejrůznějších provedeních a stylech. Rozlišujeme tři základní typy sandálů. Více informací o kategorii Levné pánské sandály a žabky .

21 zobrazených produktů z 21

Zobrazit více

Pánské sandály: u nás najdete modely pro každé použití!

Mezi letní pánskou obuví mají své místo pánské žabky, které jsou nejvhodnější na pláž, a samozřejmě pánské sandály v nejrůznějších provedeních a stylech. Rozlišujeme tři základní typy sandálů.

1. Pánské otevřené sandály, aneb ať žije dovolená!

Páskové sandály na suchý zip nejvíce užijete během dovolené u moře. Většinou jsou provedené se 2 pásky na suchý zip přes nárt a řada z nich je opatřená nastavitelným páskem na suchý zip i na patě. Tyto pánské letní sandály jsou často vyrobené z odolných materiálů, které se snadno udržují, a mají podrážky s mírně drážkovaným profilem. Jejich výhody? Lehkost a dostupná cena.

2. Pánské outdoorové sandály ve výrazně sportovním stylu!

Pánské sportovní sandály nebo také pánské outdoorové sandály jsou uzavřenější než páskové sandály, a proto skýtají chodidlům lepší oporu, a díky bočním větracím otvorům v nich noha může dýchat a nezapařuje se. Dobře drží na noze a často se zapínají na pásky na suchý zip, nebo mají šněrování na kulaté gumové tkaničky. Řada z nich má plnou špičku, která chrání prsty, a bez výjimky jsou provedené s protiskluzovými drážkovanými podrážkami, které dobře lnou k povrchu. Jejich výhodou je sportovní, či chcete-li, oudoorový styl, což z pánských trekových sandálů činí pohodlnou obuv, vhodnou na výšlapy po mořském pobřeží i turistických stezkách.

3. Vycházkové pánské sandály pro „reprezentativnější“ look!

Sandály mají své místo i v městské módě! Máte-li rádi ležérně elegantní styl, není nad pánské kožené sandály. V naší nabídce najdete nejenom velmi otevřené modely, které využijete během dovolené v kombinaci s bermudami či kraťasy, ale také pánské sandály s plnou špičkou provedené z hladké či proplétané kůže, které budou výborně vypadat k plátěným kalhotám. K jejich nesporným přednostem patří letní elegantní styl. Nezávisle na tom, jaký typ sandálů sháníte, u nás máte jistotu, že najdete levné pánské sandály podle svého gusta.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !