🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Výměna zboží a vrácení peněz

Pokud žádáte o výměnu zboží nebo vrácení platby za zboží, jež nesplňuje vaše požadavky:

Výměna zboží: Nevyhovující zboží vraťte do 100 dnů ode dne jeho doručení a přiložte vyplněný formulář pro vrácení zboží (který jste obdržel(a) v zásilce spolu s dokladem o zakoupení zboží (fakturou).

Vrácení platby: Nevyhovující zboží vraťte do 100 dnů ode dne jeho doručení a přiložte vyplněný formulář pro vrácení zboží (který jste obdržel(a) v zásilce spolu s dokladem o zakoupení zboží (fakturou).

Náklady na vrácení zboží hradí zákazník. Atlas For Men uhradí náklady spojené s vrácením zboží na základě dokladu o zaplacení dopravy pouze v případě reklamace vady zboží, nebo pokud došlo k chybně zaslanému zboží ze strany Atlas for Men. Za poškozené zboží zákazníkem nebo za vrácení jen části produktu nelze vrátit zaplacenou částku.

Zboží musí být vráceno v původním stavu a v původním obalu, v němž bylo zákazníkovi doručeno, a nesmí jevit známky demontáže, instalace nebo používání.

Odstoupení od smlouvy:
Podle zákona máte zákonnou lhůtu 14 dnů na uplatnění svého práva na odstoupení od smlouvy bez uvedení důvodu. Právo na odstoupení od smlouvy můžete uplatnit do 14 dnů od doručení zásilky. Současně s oznámením odstoupení od smlouvy či do 14 dnů poté, co jste nám oznámil(a) své rozhodnutí odstoupit od smlouvy, nám můžete zaslat nevyhovující zboží v původním obalu.

Odstoupení od smlouvy nám můžete oznámit na základě vyplněného vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy, který můžete stáhnout zde, písemně či telefonicky (224 245 964).

Platbu za vrácené zboží a úhradu nákladů spojených s jeho vrácením (s výjimkou dodatečných nákladů spojených s jiným než nejlevnějším způsobem vrácení nevyhovujícího zboží) vám poukážeme nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí. Nebude-li dohodnuto jinak, použijeme stejné platební prostředky, jaké jste použil(a) pro nákup zboží.

Vrácení platby jsme oprávněni pozdržet, dokud neobdržíme vrácené zboží nebo doklad o jeho odeslání.

Naše společnost nehradí náklady spojené s odesláním zboží v případě, že budou vráceny pouze některé kusy zboží objednané v rámci hromadné objednávky několika katalogových položek.

 Náklady spojené s vrácením zboží nese výlučně zákazník.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !