🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské kotníkové boty

(23 produktů)

Kotníkové boty rovněž známé jako boots označují na rozdíl od klasických pánských polobotek vyšší obuv. Jsou o hodně nižší než kozačky či vysoké boty a mohou sahat buď těsně pod kotník jako například pánské boty Desert nebo mírně nad kotník jako boty Chelsea. Více informací o kategorii Pánské kotníkové boty .

23 zobrazených produktů z 23

Zobrazit více

Pánské kotníkové boty: nabídka praktických i módních modelů!

Kotníkové boty rovněž známé jako boots označují na rozdíl od klasických pánských polobotek vyšší obuv. Jsou o hodně nižší než kozačky či vysoké boty a mohou sahat buď těsně pod kotník jako například pánské boty Desert nebo mírně nad kotník jako boty Chelsea.

1. Klasické pánské kotníkové boty: fandíte pohodlí nebo posledním módním trendům?

Pokud upřednostňujete pohodlné obouvání, v této sekci pánských kotníkových bot najdete nabídku trekových kotníkových bot. Jsou velmi pohodlné, přičemž některé modely mají zapínání na suchý zip, nicméně v této kategorii převažují pánské kotníkové šněrovací boty. Trekové boty jsou většinou provedené s měkkým polstrovaným okrajem a mají drážkované protiskluzové podrážky.

V sekci pánské kotníkové kožené boty, které patří ke žhavým módním trendům, najdete mimo jiné i elegantní modely typu Chelsea boty s pružným pásem tkaniny na bocích, pánské semišové kotníkové boty či případně jejich levnější varianty z koženky se semišovou úpravou, nebo kotníkové boty typu Desert či pánské Chukka boty, které jsou vhodné i pro formálnější příležitosti. Tyto velmi módní pánské kotníkové boty se výborně hodí k pánským džínům nebo chino kalhotám.

2. Velmi teplé pánské zimní kotníkové boty

V této kategorii samozřejmě nesmějí chybět pánské sněhule. Jak již napovídá jejich název, tyto zateplené a nepromokavé sportovní zimní boty vhodné do sněhu a mrazu uchovají při chůzi ve sněhu nohy v teple a suchu.

Dalším hitem zimní sezóny jsou pánské kotníkové zateplené boty! Ať již zvolíte pánské černé kotníkové zateplené boty na zip nebo praktickou variantu na suchý zip či pánské hnědé zateplené kotníkové boty se šněrováním, které jsou vhodnější do městského prostředí, všechny naše modely jsou provedené s teplou podšívkou, která je často z umělé kožešiny. Některé pánské kotníkové boty lze nosit dvěma způsoby, a to buď zašněrované až nahoru pro maximální ochranu před chladem, anebo v duchu posledních módních trendů s ohrnutým lemem a s umělou kožešinou navrch.

Nyní záleží jen na vás, pro jaký model se rozhodnete! Najdete zde vedle luxusních modelů i bohatý sortiment levných pánských kotníkových bot. A pokud jste milovníkem outdoorových aktivit, jděte do sekce pánské sportovní boty nebo pánské trekové boty, kde určitě najdete boty dle svého gusta!

    Vyberte si vaši velikost