Zpět

Výměna zboží a vrácení peněz

 

Výměna a vrácení peněz

Objednávka neodpovídá Vašim představám? Nesedí Vám velikost? Dostali jste poškozený produkt nebo jste dostali jiný, než jste si objednali?

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dnů. Projděte si níže uvedené podmínky vrácení a výměny zboží. Produkty musí být vráceny v původním stavu a v původním obalu, nesmí být nošené či prané. Z hygienických důvodů se vratky nevztahují na spodní oblečení. 

Výměna: Váš produkt nám můžete vrátit do 30 dnů od jeho převzetí společně s řádně vyplněným formulářem vrácení zboží, který najdete na zadní straně Vaší faktury.

Vrácení peněz: Váš produkt nám můžete vrátit do 30 dnů od jeho převzetí společně s řádně vyplněným formulářem vrácení zboží (můžete také použít formulář na odstoupení od smlouvy, který najdete zde, Vaši zásilku nám však poté musíte vrátit během dalších 15 dnů). Poplatky za odeslání hradí zákazník.

Adresa pro vrácení zboží:


ATLAS FOR MEN
Dělnická 390
532 36 Pardubice 2

Poslání balíku na náklady adresáta není možné.
O proplacení poštovného lze zažádat při předložení dokladu o zaplacení, a to pouze v případech, kdy byl produkt poškozen nebo došlo k chybě během zpracování z naší strany. Náklady na balné hradí zákazník.


 

Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.