Zpět

Výměna zboží a vrácení peněz

 

Výměna a vrácení peněz

Objednávka neodpovídá Vašim představám? Nesedí Vám velikost? Dostali jste poškozený produkt nebo jste dostali jiný, než jste si objednali?

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dnů. Projděte si níže uvedené podmínky vrácení a výměny zboží. Produkty musí být vráceny v původním stavu a v původním obalu, nesmí být nošené či prané. Z hygienických důvodů se vratky nevztahují na spodní oblečení. 

Výměna: Váš produkt nám můžete vrátit do 30 dnů od jeho převzetí společně s řádně vyplněným formulářem vrácení zboží, který najdete na zadní straně Vaší faktury.

Vrácení peněz: Váš produkt nám můžete vrátit do 30 dnů od jeho převzetí společně s řádně vyplněným formulářem vrácení zboží (můžete také použít formulář na odstoupení od smlouvy, který najdete zde, Vaši zásilku nám však poté musíte vrátit během dalších 15 dnů). Poplatky za odeslání hradí zákazník.

Adresa pro vrácení zboží:
ATLAS FOR MEN
Dělnická 390
532 36 Pardubice 2

Poslání balíku na náklady adresáta není možné.
O proplacení poštovného lze zažádat při předložení dokladu o zaplacení, a to pouze v případech, kdy byl produkt poškozen nebo došlo k chybě během zpracování z naší strany. Náklady na balné hradí zákazník.

Právo na odstoupení od smlouvy:
Máte možnost vykonat své právo na odstoupení od smlouvy, a to ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu. O svém rozhodnutí nás můžete informovat poštou nebo telefonicky na čísle 224 245 964.
Pokud nebude dohodnuto jinak, použijeme stejný způsob vrácení peněz jakým proběhla platba.
Úhrada může být pozdržena až do zpětného převzetí zboží nebo poskytnutí důkazu o jeho odeslání.
Vzhledem k tomu, že náklady na dodávku jsou stanoveny paušálně, Atlas For Men neuhradí náklady na dodávku zboží pouze do místa určení (základní sazba) v případě částečného odstoupení od smlouvy, které se týká jen části objednaného zboží.
Náklady na vrácení zboží hradíte vy.

Jak mohu vrátit zboží?
Balíček
1. Zabalte zboží do původního obalu.
2. Vyplňte formulář pro vrácení zboží, který naleznete na faktuře, kterou jste dostali a přidejte jej do balíčku.
3. Sejměte nálepku “VRÁCENÍ ZBOŽÍ”, kde je rovněž uvedena adresa našeho zákaznického centra a přilepte ji na balík s vráceným zbožím.
Balíček prosím pošlete poštou na následující adresu:
ATLAS FOR MEN
Dělnická 390
532 36 Pardubice 2

 

Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.