🚚 DOPRAVA ZDARMA* na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!  (*Neplatí na facebookové akce.)


Pánské spodní prádlo, levně a kvalitně

112 Produktů

Spodní prádlo sice není vidět, ale má zásadní důležitost pro to, abychom se dobře cítili! Měkkost a pohodlí při nošení by měla být naprostá samozřejmost, protože pánské prádlo je něco na způsob druhé kůže. Slipy a boxerky, soupravy termo prádla, ponožky… Pro informaci nabízíme krátký přehled pánského spodního prádla. Zobrazit více

24 zobrazených produktů z 112

Pánské spodní prádlo: není nad měkkost a pohodlí!

Spodní prádlo sice není vidět, ale má zásadní důležitost pro to, abychom se dobře cítili! Měkkost a pohodlí při nošení by měla být naprostá samozřejmost, protože pánské prádlo je něco na způsob druhé kůže. Slipy a boxerky, soupravy termo prádla, ponožky… Pro informaci nabízíme krátký přehled pánského spodního prádla.

Slipy nebo boxerky: pánské spodní prádlo pro každý den!

Muži se dělí na skalní stoupence pánských slipů a zaryté zastánce pánských boxerek! Ať již patříte do první či druhé skupiny, v našem e-shopu najdete levné pánské prádlo, které často nabízíme v sadách po 2 nebo 3 kusech. Jednobarevné boxerky, slipy a trenky, pánské spodní prádlo pro sport v dvoubarevném provedení či originální modely s potiskem… Všechny styly mají zelenou! Z hlediska materiálu dominují tři hlavní trendy: pánské spodní prádlo ze 100% bavlny, které je měkké a velmi příjemné na tělo, modely z polybavlny, což je směsová tkanina s podílem polyesteru a bavlny, a konečně modely, na nichž našlo uplatnění lehké rychleschnoucí mikrovlákno.Pokud potřebujete pánské prádlo nadměrné velikosti 3XL nebo větší, jděte přímo do naší speciální sekce nadměrných velikostí, kde najdete vše, co potřebujete!

Souprava termo prádla levně: teplé pánské spodní prádlo do zimy!

Pokud rtuť na teploměru klesne hluboko pod bod mrazu, na horách i ve městě přijdou vhod soupravy funkčního termoprádla! Tvoří je dlouhé spodky s pružnými okraji nohavic a tričko, přičemž toto pánské spodní prádlo je zárukou vynikající ochrany proti mrazu. Sportovci rovněž ocení pánské lyžařské funkční prádlo, které odvádí pot, chrání klouby a snižuje svalovou únavu.

Ponožky: důležitá součást pánského šatníku!

Kromě pánského spodního prádla jsou z hlediska pohodlí neméně důležité i ponožky. Podkolenky, ponožky standardní výšky, nízké ponožky… Vycházkové modely i ponožky pro sport… Ponožky s vysokým podílem vlny na zimu či z měkké prodyšné bavlny, když se venku oteplí… Nabízíme široký sortiment jednobarevných ponožek i ponožek s nápaditým provedením pro každou příležitost, každé roční období a každý styl oblékání. V našem e-shopu rovněž najdete nejrůznější pánská pyžama pro letní i zimní období.

FILTRY

(0)

Třídit a zobrazit

(0)

Rozpočet


Velikosti

(0)

Barvy

(0)

Podkategorie

(0)

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !