🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánská kostkovaná košile

(63 produktů)

Módní trendy se po čase vracejí. A to platí dvojnásob pro pánskou kostkovanou košili. Ta nepodléhá rozmarům paní Módy a těší se oblibě všech generací. Podívejte se s námi na nabídku pánských košilí, kterým rozhodně nechybí styl a lze je kombinovat s pánskými kalhotami jako jsou džíny nebo chinos. Kostkovanou košily s krátkým rukávem pak užijete v létě k pánským šortkám. Více informací o kategorii Pánská kostkovaná košile.

24 zobrazených produktů z 63

Zobrazit více

Pánská košile: od počátku až dodnes

U její novodobé verze sice stojí tartanová tkanina, ale počátky kostkované košile sahají až ke starým Keltům. Později, při osidlování Divokého západu, kolem roku 1850, se z ní stal kultovní kousek. V té době se zrodila pánská červenočerná košile typu Buffalo, kterou si rychle oblíbili kovbojové prohánějící se po západoamerických prériích. Od té doby se klasická kostkovaná pánská košile těší neutuchající oblibě. I když sem tam na pár let zmizela z módní scény, vždy zaznamenala o to slavnější návrat. V dnešní době se objevuje na všech módních molech a nechybí v žádném pánském šatníku.

Kostkovaná košile: bohatý výběr materiálů i barev

Jarní a podzimní pánské kostkované košile s dlouhým rukávem se šijí z měkkých hřejivých materiálů, přičemž této kategorii vévodí kostkovaná flanelová košile. Tu lze nosit rozepnutou na tričku nebo podvlékacím roláku. K oblíbeným zimním kouskům rozhodně patří i kostkované košile z fleecu. V létě se tato kategorie pak rozrůstá o košile s krátkým rukávem, které se nejčastěji šijí z bavlněných tkanin. Bez ohledu na roční období jsou tyto módní kousky, s náprsními kapsami či bez, dlouhé či krátké, hladké nebo strukturované, k dostání v nekonečné kombinaci barev a typů kostky. V naší nabídce najdete vše od pánské červené kostkované košile, kostkované košile s modrou kostkou, modely se skotskou kostkou, jimž vévodí hnědé a zelené odstíny a které jsou jako stvořené pro jaro a podzim, až po košile s krátkým rukávem, v tyrkysové a růžové barvě, které užijete hlavně na dovolené anebo párty. Dále u nás naleznete modely s velkou kostkou v kombinaci černá a bílá, elegantní košile s drobnou Vichy kostkou, která se hodí k oficiálnějším příležitostem a mnohé další. Nyní je na vás, abyste si vybrali kostkovanou košili dle svého vkusu. V našem e-shopu najdete bohatou nabídku modelů a barevných kombinací pro všechna roční období, a nechybí v ní ani pánské kostkované košile nadměrných velikostí. Proto využijte této příležitosti a udělejte si radost.

    Vyberte si vaši velikost