🚚 DOPRAVA ZDARMA* na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!  (*Neplatí na facebookové akce.)


Pánské kalhoty s elastickým pasem

31 Produktů

Džíny jsou sice nejuniverzálnější typ kalhot, které nesmějí chybět v žádném pánském šatníku, v zimě je ale rádi mi muži často vyměníme za teplejší manšestrové kalhoty. Zobrazit více

24 zobrazených produktů z 31

Pánské kalhoty s elastickým pasem stále vítězí v kategorii pohodlí

Džíny jsou sice nejuniverzálnější typ kalhot, které nesmějí chybět v žádném pánském šatníku, v zimě je ale rádi mi muži často vyměníme za teplejší manšestrové kalhoty. Milovníci cestování a chlapáckého stylu oblékání pro změnu upřednostní kapsáče, ať již tři čtvrteční, kraťasové nebo v plné délce, nicméně kalhoty s elastickým pasem vítězí na celé čáře u mužů, kteří nadevše milují pohodlí.

Kalhoty s plně elastickým pasem jdou ruku v ruce s volným časem

Pánské kalhoty s elastickým pasem, který je po celém obvodu nabraný do gumy, jsou zárukou optimálního pohodlí. Jsou vhodné pro volný čas či posezení u rodinného krbu a určitě je využijete i na dovolené. V pase mají navíc praktické stahování na tkanici a skýtají pocit naprosté volnosti, protože neškrtí. Tyto kalhoty bývají nejčastěji vyrobené z lehčí tkaniny a obvykle mají 2 kapsy na přední straně. Některé modely mají navíc jednu nebo dvě kapsy na zadní straně, které v některých případech doplňují boční kapsy na stehnech. Těmto kapsám se pak říká Cargo, volně přeloženo náklad, kde se vejde muži vše, co potřebuje. Modely s částečně elastickým pasem pak představují kompromis mezi vyloženě volnočasovými a klasickými kalhotami.

Zlatá střední cesta jsou částečně elastické kalhoty

Tyto kalhoty pak mohou mít pas ze 3/4, nebo pouze na zadní straně či jen po stranách nabraný do gumy. Modely s pasem nabraným do gumy pouze po stranách sice nepruží po celém obvodu, zato ale mají tu výhodu, že postranní nabírání v pase není vidět. Bez ohledu na to, o jaký model s částečně elastickým pasem se jedná, všechny kalhoty tohoto typu mají na přední straně klasický plochý pas a poklopec zapínací na zip nebo knoflíky, což je jejich velká přednost. Vypadají totiž jako klasické kalhoty, a přitom mají tuto praktickou vychytávku, aby byly opravdu pohodlné. V této kategorii najdete po celý rok bohatou nabídku pánských džínů rovného střihu Regular, kterou v létě obohatí lehké plátěné kalhoty s elastickým pasem. V zimě přijdou ke slovu pánské manšestrové kalhoty s elastickým pasem. Ať již hledáte plátěné kalhoty, manšestráky nebo džíny s elastickým pasem, v našem e-shopu na Atlas For Men najdete bohatou nabídku pohodlných modelů pro volný čas i do města ve všech velikostech. Pamatujeme také na muže, kteří potřebují nadměrnou velikost, a proto jsou naše pánské kalhoty s elastickým pasem k dispozici až do velikosti 5XL.

FILTRY

(0)

Třídit a zobrazit

(0)

Rozpočet


Velikosti

(0)

Barvy

(0)

Materiály

(0)

Roční období

(0)

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !