🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Vánoce pro kutily: Stojánek na šperky

Jestli vaše žena také ráda ladí šperky k oblečení, určitě má doma plno náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů. Aby v nich měla přehled, je důležité je skladovat, aniž by se zamotaly. Tento jednoduchý a funkční držák na šperky ji umožní pověsit všechny své šperky a usnadnit tak jejich výběr, jelikož je uvidí na první pohled! Je velmi lehký na výrobu a jeho rozměry můžete přizpůsobit. Na Vánoce či Den žen, tento dárek je ideální, když chcete udělat radost své ženě, sestře či mamince!


Co budete potřebovat na stojánek na šperky o velikosti - výška: 33 cm, šířka: 32 cm:

- 1 čtvercový hranol 4 x 4 x 40 cm
- 1m ohebné pevné tyčky
- Bezdrátovou vrtačku
- Vrtáky do dřeva
- Rukavice
- Lak na dřevo
- Štětec
- Metr
- Pravítko s ryskou
- Tužku
- Fixu
- Smírkový papír 

8 kroků, jak vytvořit váš stojánek na šperky

Podívejte se na naše video, ve kterém naleznete všechny kroky pro výrobu stojánku na šperky, který můžete naděli vaší mamice pod stromeček.

2 tipy než začnete:

Aby držák na šperky působil elegantněji, je důležitý výběr materiálů. V případě dřevěného držáku zvažte například dub. Kromě toho, že je odolný a přirozeně trvanlivý, také skvěle vypadá.

Pro tyčku je dobrou volbou mosaz: je vyrobena z mědi a zinku, lze ji bez větších obtíží kroutit, a přesto je dostatečně tuhá, aby unesla váhu šperku. Její pěkná žlutá barva, která dokonale imituje zlato, z ní činí velmi ceněný a oceňovaný ozdobný kov.

VÁNOČNÍ INSPIRACE

    Vyberte si vaši velikost