🚚 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč! Nakupujte bez stresu, na vrácení produktů máte 100 dní!

Pánské svrchní košile

(9 produktů)

Svrchní košile, která představuje kompromis mezi pánskou košilí a bundou, je kousek par excellence pro přechodné období. Více informací o kategorii Pánské svrchní košile.

9 zobrazených produktů z 9

Zobrazit více

Svrchní košile jako zlatá střední cesta mezi pohodlím a elegancí

Svrchní košile, která představuje kompromis mezi pánskou košilí a bundou, je kousek par excellence pro přechodné období. Na podzim ji lze nosit místo saka či bundy a když se ochladí, lze přes ni obléct kabát.

Svrchní košile jsou teplé a přitom stylové

Z hlediska střihového řešení se většina svrchních košil blíží klasické pánské košili. Mají límec s volnými špičkami a rukávy s knoflíkovou lištou vsazené do manžet. Zapínají se na knoflíkovou légu a mohou mít jednu nebo několik kapes. Od klasických košil se liší drobným detailem: mají rovný, nikoliv zaoblený spodní okraj. Jak již ale napovídá její název, svrchní košile je o mnoho teplejší než košile klasického typu. A proto v naší nabídce najdete lehké a velmi pohodlné fleecové svrchní košile, svrchní košile zateplené umělým beránkem i funkční svrchní košile s hřejivou vatovanou podšívkou, které mají mnoho společného s bundami na přechodné období či na zimu, jež mohou případně i nahradit.

Svrchní košile pro maximálně uvolněný styl

Ať již zvolíte legendární dřevorubeckou košili s charakteristickou červeno-černou kostkou, kostkovanou košili v pestřejších barvách, outdoorovou svrchní košili v barvě khaki či model, jemuž dominuje černá barva, svrchní košile dodá Vašemu outfitu ležérnost a uvolněný styl. K čemu se nejlépe hodí? Doplníte ji nejlépe džínami či silnými plátěnými kalhotami, na nohy nazujete tenisky nebo kotníkové boty a pod košili oblečete hladké tričko s kulatým výstřihem nebo podvlékací rolák. Jediná chyba, které je nutno se vyvarovat je, že svrchní košile se zásadně nenosí přes druhou košili. Takovéto vrstvení nebude dobře vypadat a ani nebude pohodlné, a proto svrchní košili zásadně nekombinujte s jinou košilí.

    Vyberte si vaši velikost

      Aktualizovali jsme naše velikosti, abychom vám usnadnili výběr. Před objednáním se podívejte na naši !