Menu

2 dostupných produktů

Župany

Pánský župan je oblečení, které neodmyslitelně patří k teplu domova a chvílím relaxace. Pánský koupací župan nebo pánský fleecový župan vás pojme do své měkoučké náruče, a proto se v nich budete cítit jako v bavlnce. Více informací o kategorii Župany .

2 dostupných produktů

2 resultats

Pánský župan: klasika, která nikdy nezklame!

Pánský župan je oblečení, které neodmyslitelně patří k teplu domova a chvílím relaxace. Pánský koupací župan nebo pánský fleecový župan vás pojme do své měkoučké náruče, a proto se v nich budete cítit jako v bavlnce.

Pánský koupací župan: malý luxus pro každý den!

V pětihvězdičkových hotelech nenajdete jediný pokoj, který by nenabízel koupací župan! Tento vskutku luxusní kousek bývá většinou sladěný s osuškou, ručníky a vanovou předložkou. Proč si tedy nedopřát podobný luxus i u sebe doma? Pro správný výběr županu přinášíme několik praktických rad a doporučení.

1. Pánský froté župan levně: osvědčená klasika

Tento typ pánského bavlněného županu má tu výhodu, že je vysoce savý. Proto je jako stvořený pro chvíle po koupeli či osprchování, protože nejenom příjemně zahřeje, ale rovněž vysuší poslední kapky vody. Pochopitelně, čím vyšší je gramáž froté, tím více župan hřeje a tím vyšší má savost.

2. Další typy pánských koupacích županů pro různá roční období

Pánský sametový župan, který je měkký, silný a hřejivý, je rovněž výborná volba na zimu. Naproti tomu lehký župan z mikrovlákna či pánský župan z plástvové bavlny využijete spíše v létě. Tyto lehké a velmi skladné kousky se pohodlně vejdou do zavazadla, aby vám zpříjemnily dovolenou.

Základní varianty z hlediska provedení

I když jsou téměř všechny pánské župany provedené se dvěma kapsami po stranách, mohou mít různou délku. Nicméně prvkem, kterým se jednotlivé modely nejvíce liší, je bezesporu límec. Řada pánských županů má kimonový límec, zatímco jiné modely jsou provedené se šálovým límcem. Nabídku pak doplňuje pánský župan s kapucí, který oceníte, mate-li po osprchování mokré vlasy.

Pánský fleecový župan: měkkost a pohodlí v nejryzejší formě!

Pánský fleecový župan má stejné provedení jako pánský koupací župan a skýtá stejnou míru pohodlí. Nepoužívá se ale jako koupací plášť, nýbrž slouží jako oblečení na doma. Jeho měkkost a hřejivost oceníte za chladných zimních večerů i rán, když jej oblečete na pyžamo. Pro dokonalou domácí pohodu můžete župan doplnit o pohodlné domácí pantofle. Je libo černý pánský župan, nebo spíše tmavě modrý, červený, šedý či bílý model...? Líbí se vám jednobarevný nebo kostkovaný materiál? Zvolíte froté, samet, fleece nebo mikrovlákno? Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, pokud sháníte levný pánský župan, navštěvujte náš web pravidelně, protože naše kolekce průběžně aktualizujeme v závislosti na aktuálním ročním období. Nabízíme župany také v XXL velikostech.
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít