Menu

18 dostupných produktů

Plavky

Čas dovolených je zde! Ať již se rozhodnete strávit dovolenou u moře nebo vás spíše láká bazén, jedno je jisté: letos v létě se určitě budete koupat! Proto si nezapomeňte přibalit do zavazadla na dovolenou alespoň jedny pánské plavky v duchu nejžhavějších módních trendů! Více informací o kategorii Plavky .

18 dostupných produktů

18 resultats

Pánské plavky na letní dovolenou!

Čas dovolených je zde! Ať již se rozhodnete strávit dovolenou u moře nebo vás spíše láká bazén, jedno je jisté: letos v létě se určitě budete koupat! Proto si nezapomeňte přibalit do zavazadla na dovolenou alespoň jedny pánské plavky v duchu nejžhavějších módních trendů!

Levné pánské plavky v nejrůznějších barvách!

Pokud zrovna nežijete u moře, pánské plavky představují kousek, který využijete pouze několik týdnů v roce! Proto rozhodně není třeba, abyste za ně platili horentní sumy, zvláště pak když existuje nepřeberné množství slušivých modelů za finančně dostupné ceny! V kategorii jednobarevných plavek nabízíme vedle černé klasiky pánské plavky v barvě námořnická modrá, jejichž výhodou je jejich střízlivě elegantní styl. Bílé pánské plavky budou sice vypadat naprosto senzačně na opálené kůži, nicméně jistou nevýhodou je jejich vyšší špinivost! Z hlediska barev je skutečně z čeho vybírat: v naší nabídce najdete červené, tyrkysové, žluté a jiné modely, protože v létě je dovoleno úplně všechno! Přitom jednoduchost rozhodně nevylučuje fantazii. Naše plážové šortky a pánské koupací šortky (kraťasové plavky) zdobí v mnoha případech kontrastní detaily, jako je prošívání, pásek či stahovací šňůrka, drobný potisk apod. Pokud jste příznivcem originality, v naší nabídce najdete pánské plavky s potiskem exotických vzorů nebo grafických motivů v surfařském stylu. Díky výrazným barvám se výborně kombinují s bílým tričkem nebo černým pánským tílkem.

Kvalitní a přitom levné pánské plavky!

Protože hlavním požadavkem je záruka optimálního pohodlí, všechny naše pánské plavky – ať již jsou provedené s nohavičkou nebo jako koupací šortky – jsou v pase nabrané do gumy s možností stažení pomocí šňůrky a jsou opatřené všitými slipy ze síťoviny. Naše kolekce krátkých i dlouhých pánských plavek v provedení bez kapes či s lícovými lemovanými kapsami či s kapsami na suchý zip je ušitá z lehkého rychleschnoucího mikrovlákna, které je po koupání vmžiku suché! Hledáte pánské plavky levně či ve výprodeji? Vybírejte z naší nabídky. Jistě vás potěší informace, že naše modely jsou k dispozici i v nadměrných velikostech až do velikosti 4XL a že na našem webu rovněž najdete nabídku levných sandálů a žabek, které vhodně doplní váš plážový outfit. V nabídce máme také pánské šortky na běžné nošení a sandály a žabky za výhodné ceny.
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít