Menu

62 dostupných produktů

Kalhoty

Kromě léta, kdy se těší největší oblibě pánské kraťasy a bermudy, představují pánské kalhoty po celý zbytek roku nepostradatelný kousek každého pánského šatníku! Nabízíme nepřeberné množství materiálů, střihů, barev a stylů, které můžete libovolně měnit a střídat. Zde přinášíme malou ukázku. Více informací o kategorii Kalhoty .

62 dostupných produktů

62 resultats

Pánské kalhoty: nepřeberné množství stylů!

Kromě léta, kdy se těší největší oblibě pánské kraťasy a bermudy, představují pánské kalhoty po celý zbytek roku nepostradatelný kousek každého pánského šatníku! Nabízíme nepřeberné množství materiálů, střihů, barev a stylů, které můžete libovolně měnit a střídat. Zde přinášíme malou ukázku.

Ke každému ročnímu období patří vhodné pánské kalhoty!

Pánské manšestrové kalhoty jsou zimní klasika a sázka na jistotu! Často bývají provedené ve střízlivých barvách typu béžová, hnědá či černá a je možno je nosit v ležérním stylu i k formálnějším příležitostem. Neformální pánské bavlněné kalhoty typu „chinos“ jsou modelem mimo všechny kategorie, po němž můžete kdykoliv sáhnout, a to tím spíše, že existuje v nejrůznějších barvách: kromě černé a bílé klasiky máte na výběr i červené pánské kalhoty, odstíny vínové, modré, khaki zelené… Stejně jako džíny jsou pánské plátěné kalhoty vhodné pro každé roční období! Pro letní období jsou nejvhodnější naše modely z lehké bavlny, nebo vsaďte na bílé lněné pánské kalhoty, které jsou stále žhavým módním trendem. Náš tip: Pokud váš šatník nepřetéká kalhotami, upřednostněte modely v základních barvách, které se dobře kombinují! Na zimu si přednostně pořiďte černé pánské kalhoty (nebo tmavě modré či šedé) a na léto volte spíše bílé plátěné pánské kalhoty (či béžové), které jsou jako stvořené do horkého počasí! Podle okamžité nálady k nim můžete nosit trička, polo trička (polokošile) či košile v diskrétních či výraznějších barvách.

Pánské kalhoty: v naší nabídce najdete i sportovní a outdoorové modely!

Z hlediska stylu nabízíme klasické kalhoty rovného střihu i pánské kalhoty slim, které jsou vhodné pro každou příležitost, ale nezapomněli jsme ani na pánské kalhoty v ležérnějším stylu. Do této kategorie patří pánské kalhoty kapsáče, které vám dodají styl ostříleného zálesáka a které jsou i velmi praktické díky postranním kapsám. Během víkendu i na dovolené určitě využijete volnočasové pánské kalhoty v pase do gumy. V závislosti na ročním období jsou tyto domácí kalhoty provedené z měkkého moltonu, bavlny či extra lehkého mikrovlákna a mají jednu společnost vlastnost – všechny jsou zárukou příkladného pohodlí při nošení. Pro použití v chladnějším počasí mohou být zateplené. Pamatovali jsme i na milovníky sportovních aktivit, pro něž jsme připravili kolekci pánských tepláků a outdoorových kalhot rovného nebo přiléhavého slim fit střihu s rovně zakončenými nebo staženými nohavicemi. Nezávisle na tom, zda potřebujete menší či větší velikost, máte jistotu, že v naší nabídce najdete velikost pánských kalhot, které budou odpovídat vašemu vkusu a stylu oblékání (naše modely jsou k dispozici až do velikosti 60 nebo 4XL)!
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít