Menu

59 dostupných produktů

Džíny

Existují-li univerzální kalhoty, které se těší celosvětové oblibě, pak jsou to určitě džíny! Pánské džíny nosí muži všech generací. Tento typ kalhot výborně vypadá v kombinaci s jednoduchým bílým tričkem, s plátěnou košilí, máte-li rádi sofistikovanější módu, nebo s rolákem, zkrátka řečeno, džíny najdou uplatnění ve všech stylech oblékání! Kromě toho, když se dnes řekne pánské módní džíny, neznamená to jediný model! Více informací o kategorii Džíny .

59 dostupných produktů

59 resultats

Pánské džíny: univerzální a nadčasová klasika!

Existují-li univerzální kalhoty, které se těší celosvětové oblibě, pak jsou to určitě džíny! Pánské džíny nosí muži všech generací. Tento typ kalhot výborně vypadá v kombinaci s jednoduchým bílým tričkem, s plátěnou košilí, máte-li rádi sofistikovanější módu, nebo s rolákem, zkrátka řečeno, džíny najdou uplatnění ve všech stylech oblékání! Kromě toho, když se dnes řekne pánské módní džíny, neznamená to jediný model!

Jaké pánské džíny vybrat, proč a jak?

Pánské džíny – neboli blue jeans – byly původně kalhoty z tmavě modrého nebo světle modrého denimu, který byl surový nebo sepraný, ale v každém případě modrý! I když jsou modré džíny absolutní bestseller, v současné době jim zdatně konkurují šedé pánské džíny (světle nebo tmavě šedé) i černé džíny, které se rovněž staly oblíbeným standardem. Některé značky rovněž nabízejí bílé pánské džíny, které sice vyžadují častější praní, ale neodmyslitelně patří k létu, podobně jako tříčtvrteční kalhoty. Z hlediska střihu převažují dva základní trendy: pánské jeans slim a pánské jeans regular. Jeans slim úzkého střihu sluší spíše štíhlým postavám a zapadají do rockerského či rebelského stylu. Pánské jeans regular rovného střihu jsou spíše vhodné pro muže plnější postavy.

Pánské džíny: společné charakteristiky a rozdíly!

Pánské džíny jsou ušité ze strečového denimu, jehož tloušťka se liší v závislosti na ročním období. Většina modelů má plochý pas, zapínání na zip nebo knoflíky a 5 kapes zpevněných v okrajích cvočky - 2 prostřižené kapsy a 1 malou kapsičku na přední straně, které doplňují 2 našité kapsy vzadu. Nezapomeňte, že existují i velmi pohodlné modely, které mají pas po stranách nabraný do gumy, což je nejenom záruka příkladného pohodlí při nošení, ale skryjí i případné nedostatky postavy, když náhodou trochu přiberete. Prohlédnout si také můžete kompletní nabídku pánských kalhot! Ať již sháníte světle modré pánské džíny z lehkého denimu na léto, nebo černé pánské džíny na zimu, v naší nabídce najdete především levné pánské džíny. Pamatovali jsme i na silnější postavy, a proto rovněž nabízíme pánské džíny nadměrných velikostí, přičemž většina modelů je k dispozici až do velikosti 66!
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít