Menu

34 dostupných produktů

Polobotky

Pánské polobotky jsou bezesporu nejoblíbenější boty pro každodenní nošení. Za tímto obecným pojmem se však skrývá velké množství stylů, tvarů a materiálů. Klasické polobotky s jednou nebo dvěma sponami, derby polobotky s otevřeným šněrováním, pohodlné mokasíny, jachtařské boty… A to jak kožené, tak také semišové. V našem e-shopu najdete levné pánské polobotky pro nejrůznější styly obouvání! Více informací o kategorii Polobotky .

34 dostupných produktů

34 resultats

Pánské polobotky: každý muž má vlastní styl obouvání!

Pánské polobotky jsou bezesporu nejoblíbenější boty pro každodenní nošení. Za tímto obecným pojmem se však skrývá velké množství stylů, tvarů a materiálů. Klasické polobotky s jednou nebo dvěma sponami, derby polobotky s otevřeným šněrováním, pohodlné mokasíny, jachtařské boty… A to jak kožené, tak také semišové. V našem e-shopu najdete levné pánské polobotky pro nejrůznější styly obouvání!

Pánské polobotky: nejuniverzálnější obuv!

Potřebujete boty pro každou příležitost? Chcete boty, které se hodí k formálnějšímu oblečení, k džínům i k chino kalhotám? Potom se zaměřte na pánské městské polobotky typu derby polobotky nebo mokasíny a vyberte si pánské kožené polobotky neutrální barvy, jako je černá či hnědá.

Pánské polobotky: nejpohodlnější obuv!

Hledáte hodně pohodlné boty? Potom zvolte pánské vycházkové polobotky, v nichž se budete cítit opravdu dobře. Šněrovací mokasíny s polstrovaným horním okrajem a s pružnými protiskluzovými podrážkami jsou rovněž správná volba. Příkladné pohodlí zajistí i nazouvací polobotky s pružnými vsadkami po stranách nebo s páskem na suchý zip, které se snadno a rychle obouvají.

Pánské polobotky: zimní i letní modely!

Jestliže v zimě není nad pánské kotníkové boty, pánské kožené polobotky mají tu výhodu, že je možno je nosit po celý rok. A to především jejich zateplené zimní modely. Nicméně existují i modely v letnějším stylu, k nimž patří například jachtařské boty ale především pánské nízké plátěné boty. Tyto lehké boty nabízíme v nepřeberném množství barevných variant, a tak klasické bílé pánské nízké boty doplňují modely nejrozmanitějších barev včetně tradiční černé!

Pánské polobotky: ve sportovním stylu!

Sportovní styl je v současnosti horký módní trend! Proto si bez váhání pořiďte nízké boty typu tenisky z režného plátna či kůže, protože tato pohodlná obuv se více než kdy jindy těší obrovské oblibě. Pánské nízké trekové boty, které jsou sice velmi pohodlné, ale příliš se nehodí do města, určitě využijete na vycházkách do přírody. Pokud ale sháníte pánské nízké trekové boty například na horské túry nebo pánské sportovní boty, vyhledejte na našem webu přímo speciální sekce s nabídkou těchto typů obuvi.
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít