Menu

6 dostupných produktů

Boty na túry

Milujete chůzi? Vydáváte se sám či ve společnosti přátel na výlety či na dovolenou ve sportovním duchu, rád zdoláváte turistické stezky a vyhledáváte pobyt ve volné přírodě? Abyste si užili chvíle volnosti plnými doušky, pořiďte si kvalitní pánské trekové boty. Více informací o kategorii Boty na túry .

6 dostupných produktů

6 resultats

Pánské trekové boty: obuv pro pěší turistiku!

Milujete chůzi? Vydáváte se sám či ve společnosti přátel na výlety či na dovolenou ve sportovním duchu, rád zdoláváte turistické stezky a vyhledáváte pobyt ve volné přírodě? Abyste si užili chvíle volnosti plnými doušky, pořiďte si kvalitní pánské trekové boty.

Jaké pánské trekové boty vybrat?

Odpověď je jednoduchá. Výběr závisí na náročnosti vašich turistických výprav. Pro nenáročné výšlapy zvolte nízké pánské trekové boty! Na několikahodinové vycházky po dobře značených lesních či pobřežních stezkách budou bohatě stačit nízké pánské trekové boty, které jsou lehké a poddajné. Na horské túry zvolte vysoké pánské trekové boty! Drsnější členitý terén vyžaduje vysoké trekové boty. Vyšší trekové boty typu pohorky dobře zpevní nohu v kotníku a zabrání riziku podvrknutí či vymknutí. Ujišťujeme vás, že pořízení kvalitní turistické výbavy vás rozhodně nemusí zruinovat! V našem e-shopu najdete levné pánské trekové boty včetně outletových modelů, které splní vaše specifické potřeby.

Pánské kotníkové trekové boty musí splňovat 3 důležitá kritéria!

Pánské trekové boty musí nutně splňovat nejméně 3 kritéria: 1. Pánské trekingové boty musí být robustní. Protože trekové boty budou stejně jako vy vystaveny zvýšené námaze, musí být velmi odolné. 2. Pánské turistické boty musí být pohodlné. Boty musí mít horní polstrovaný okraj, aby vám neodíraly kotníky, a po zašněrování musí dobře zpevnit chodidla. Aby se nohy hlavně v létě nepotily, upřednostněte model s vsadkami ze síťoviny nebo s větracími otvory, díky nimž budou chodidla volně dýchat. 3. Pánské trekové boty musí mít protiskluzové podrážky. Drážkované protiskluzové podrážky jsou naprostá nutnost. Trekové boty musí dobře lnout k povrchu, a to i za vlhkého či deštivého počasí. V opačném případě pozor na pády! Toto platí především pro trekové boty určené na zimu, ale i pro celoroční modely. A konečně, hledáte-li klasické pánské sportovní boty, pánské kotníkové boty na zimu nebo pánské polobotky pro formálnější příležitosti nebo volný čas, klikněte na příslušné rubriky, kde na vás čeká celá řada levných modelů, z nichž si určitě vyberete!
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít