Menu

22 dostupných produktů

Bačkory a pantofle

V létě i v zimě není nad to vklouznout po celodenním shonu do pohodlných pánských bačkor! Jednoznačnou volbou Atlas for men jsou pantofle. Zajímá vás proč? Jaké jsou jejich výhody? To vám hned vysvětlíme! Více informací o kategorii Bačkory a pantofle .

22 dostupných produktů

22 resultats

Pánská domácí obuv: proč zvolit právě pantofle?

V létě i v zimě není nad to vklouznout po celodenním shonu do pohodlných pánských bačkor! Jednoznačnou volbou Atlas for men jsou pantofle. Zajímá vás proč? Jaké jsou jejich výhody? To vám hned vysvětlíme!

Pánské pantofle na doma aneb není nad praktičnost!

V rámci domácí obuvi jsou pánské pantofle rozhodně nejpraktičtější! Jejich obouvání je úplná hračka a není třeba se při tom předklánět ani shýbat! Jejich nazutí i skopnutí netrvá ani sekundu! Někteří muži mohou namítat, že plně uzavřené pánské bačkory drží na noze lépe než pantofle! To je sice pravda, ale jak sami rychle zjistíte, celá řada našich pánských pantoflí má patu provedenou se zvýšeným okrajem, díky čemuž skýtají chodidlům vynikající stabilitu a noha v nich neklouže. Kromě toho je většina našich pantoflí provedená s protiskluzovými podrážkami.

Pánské pantofle: pánská domácí obuv, která se řídí ročními obdobími!

Stejně jako v případě jakékoliv jiné domácí obuvi existují levné pánské pantofle na zimu a na léto. V zimě jistě oceníte naše pánské zateplené bačkory. Často jsou vyrobené z měkkého umělého semiše a jejich vnitřní strana je zateplená hřejivým fleecem nebo umělou kožešinou. V této teplé pánské obuvi na doma vás nikdy nebudou zábst nohy, protože prsty, které jsou nejcitlivější na zimu, budou pěkně v teple. Na léto nabízíme pánské pantofle s otevřenou špičkou, aby mohly nohy volně dýchat. Tyto velmi lehké pánské bačkory na doma jsou často vyrobené z pevného režného plátna a mají vnitřek z měkkého molitanu, což je záruka maximálního pohodlí! Některé pánské pantofle jsou opatřené pásky na suchý zip, což umožňuje jejich nastavení přesně na výšku nártu. Kromě toho má naše pánská zimní domácí obuv stejně jako letní pantofle kvalitně vypracované a originálně provedené detaily. Naše jednobarevné i dvoubarevné pánské pantofle v mnoha případech zdobí výšivka či nápaditý potisk. A ještě jeden důležitý detail: pantofle jsou pánská domácí obuv za dostupnou cenu! V nabídce najdete velikosti od 39 až po 46, včetně oblíbené 43. Proto neváhejte a využijte naší výhodné nabídky a nakupte pánské pantofle nejlevněji! V našem e-shopu najdete i ostatní typy pánské obuvi, jako jsou pánské kotníkové boty, pánské polobotky, které jsou vhodné pro každodenní nošení do města, trekové boty či pánské sportovní boty pro venkovní aktivity… Opravdu je z čeho vybírat!
Pokračováním na stránce souhlasíte s používáním cookies, které slouží ke zlepšování obsahu a služeb uzpůsobených Vašim zájmům. Více informací.

Zavřít